התקשרו עכשיו
050-6687213


טיפול בצלקות אקנה

אקנה, הידועה גם כפצעי בגרות, היא אחת ממחלות העור השכיחות ביותר, ולא ספק אחת הטורדניות והמעיקות ביותר. למעלה מ- 80% מהאנשים בארץ סובלים בתקופה זו או אחרת מדרגה שונה של אקנה, רבים סובלים ממחלת העור בתקופה הבגרות, יש הנותרים בעקבותיה עם צלקות שקועות ושטוחות או צלקות עמוקות ונקודתיות המפריעות למראה וגורמות לירידה בדימוי ובביטחון העצמי.
יש מספר שיטות לטיפול בצלקות פוסט אקנה, כאשר בעבר הוצעו ניתוחים שונים שתרמו לשיפור מסוים במראה עור הפנים, אך כיום יש שיטות חדשניות ויעילות כמו פילינג עמוק ושיוף העור, וכן טיפול באמצעות גלי רדיו או לייזר החודרים את שכבת העור העליונה ופועלים בדרמיס במטרה לחמם את העור מתחת לצלקת כדי לעודד את התאים לייצר קולגן הגורם למילוי הצלקת ולמראה עור חלק ואחיד.

לרוב, יש לשלב בין פילינג כימי או טיפול לקילוף העור באמצעות מכשיר חדשני עם טכנולוגיה מתקדמת לחימום העור לבין טיפול באמצעות גלי רדיו או לייזר.


טיפולים חדשים ללא ניתוח פולשני   

קליניקת הבוטיק Diamond Medical Aesthetics מתמחה בטיפולים חדשים בדלקות ובצלקות כתוצאה מאקנה, חשוב להדגיש כי שיטות הטיפול החדשניות מונעות את הצורך בהליך כירורגי מורכב המחייב זמן החלמה ארוך וכאבים רבים. מעבר לכך, הטכנולוגיות החדשניות בתחום הרפואה האסתטית מאפשרות לנו להציע לכם טיפולים יעילים ואפקטיביים המבוצעים תחת השגחה רפואית מלאה ומביאים לתוצאות מרהיבות, איכותיות ומהירות.

למעשה, פילינג כימי בדרגות עומק שונות היה עד לאחרונה שיטת הטיפול העיקרית לצלקות כתוצאה מאקנה, דרגת הפילינג וסוג החומרים נקבעו לאחר אבחון מקצועי ובהתאם לחומרת המצב. כדי לטפל בצלקות שקועות נדרש המטופל לעבור פילינג עמוק באמצעות חומצות חזקות, ההליך נעשה בחדר ניתוח ותחת השגחה רפואית. בסוף התהליך ניתן לראות שיפור משמעותי במראה העור אך לא תמיד ניתן להעלים לחלוטין את הצלקות.

לכן, מומלץ להגיע לאבחון מקצועי ומעמיק בקליניקת הבוטיק דיימונד מדיקל אסתטיק, כך נוכל להתאים עבורכם את שיטת הטיפול היעילה ביותר לצלקות פוסט אקנה, ואתם תיהנו מתוצאות מרשימות באיכותן ומעור חלק, אחיד ובריא.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום!  
 
טואול - בניית אתרים באינטרנט