התקשרו עכשיו
050-6687213


טיפול באקנה פעיל

טיפול באקנה פעיל מחייב ידע רפואי מעמיק וניסיון עשיר, כמו גם התאמת שיטת הטיפול הנכונה ביותר למצבו של המטופל. צוות קליניקת הבוטיק Diamond Medical Aesthetics מתמחה בטיפולי רפואה אסתטית ומציע שיטות חדשניות ויעילות לטיפול באקנה פעיל באמצעות פילינג, תכשירים להרגעת העור ומכשור חדשני בהתאם לצורך.

ריפוי יעיל של אקנה פעיל באמצעות פילינג

חשוב להדגיש כי טיפול באקנה פעיל כגון אקנה וולגריס או הורמונלי מאופיין בעור מלא בחטטים ובדלקות, לכן לא מומלץ לבצע טיפול מעמיק לניקוי העור אחרת הדלקת עלולה להתפזר למקומות נוספים, ולהחמיר את מצב העור של המטופל ואת פצעי הבגרות מהם הוא סובל. לפיכך, אנו מציעים שיטת טיפול מותאמת אישית למצב האקנה הפעיל, ומתחילים בפילינג שטחי וקל באמצעות חומרים פעילים התורמים לריפוי ולהבראת הנגעים הדלקתיים ולהסרת שכבת העור הראשונה כדי ליהנות ממראה בריא ומעור חלק ואחיד.

יודגש כי במצבים של אקנה פעיל חשוב לבצע סדרת טיפולים רציפה הנמשכת לרוב 4 מפגשים, כאשר לאחר הפילינג השטחי יש לרסס תכשיר המכיל חומרים אנטי בקטריאליים וחומרים להרגעת העור. רק לאחר אבחון מקצועי כי רמת הדלקת פחתה משמעותית ניתן להתחיל בניקוי הנגעים עם הנקודות השחורות המאפיינות את האקנה, וכדי להשלים את הטיפול בדלקת הגורמת להתפרצות מחלת העור השכיחה.

עם השלמת סדרת הטיפולים אנו מאבחנים היטב את מצב העור, ובהתאם לצורך ובמידה ונשארו סימנים על העור בגלל האקנה רצוי לבצע פילינג עמוק יותר כדי להעלים את הסימנים והצלקות שנותרו בעור בגלל האקנה, וכדי לחדש את תאי העור ולהבריאו.


טיפול נכון ויעיל ימנע צלקות

רבים מבני הנוער סובלים מדרגה זו או אחרת של אקנה, אך מחלת העור עלולה להתפרץ גם בגילאים מאוחרים יותר. טיפול מקצועי ונכון יביא לריפוי מהיר של הנגעים הדלקתיים וימנע צלקות. לכן, הטיפול בקליניקת הבוטיק Diamond Medical Aesthetics הנו קריטי וחשוב עבורכם, אנו משלבים שיטות טיפול חדשניות ומתקדמות על מנת לטפל ביעילות באקנה ולמנוע מכם סבל רב וצלקות העלולות לגרום לירידת הדימוי העצמי ולמראה שאינו אסתטי.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ, צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם!


טואול - בניית אתרים באינטרנט