התקשרו עכשיו
050-6687213


טיפול בכתמי עור

קליניקת הבוטיק Diamond Medical Aesthetics מתמחה במגוון טיפולי פילינג יעילים ואיכותיים להסרת כתמי עור ולקבלת מראה זוהר, בריא וצעיר. מאחר ואנו חיים בארץ שטופת שמש, רבים סובלים מכתמים בעור הפנים, הידיים וגם במחשוף החזה, אך גם הגיל עושה את שלו ועם השנים אנו מתחילים להבחין בכתמים מסוגים שונים, בגוונים שונים. כדי להסיר את הכתמים מעור הפנים והידיים ניתן לבצע פילינג שטחי, בינוני או עמוק, אך ניתן להסיר כתמים גם באמצעות מכשיר IPL המבוסס על קרן אור החודרת לשכבות העור הפנימיות, ומפרקת את הפיגמנטים באמצעות חימום.

הטיפול להסרת כתמי עור מחליק קמטוטים ויוצר מראה פנים חלק אחיד ויפה

סוגים שונים של כתמי עור
חשוב לעבור אבחון מקצועי ומדויק של הכתמים, רק כך ניתן להתאים את שיטת הטיפול היעילה והנכונה שתביא לתוצאה הרצויה.

יש מספר סוגי כתמי עור המופיעים על הפנים, הידיים והמחשוף בחזה:

כתמי שמש (נמשים) - נמשים מופיעים כתוצאה מעלייה בפיגמנטציה בתאי עור המצויים בשכבת האפידרמיס.

* כתמי גיל - כשמם כן הם, מופיעים ככל שמתבגרים, נוצרים בעיקר באזורים החשופים באופן ממושך לשמש. הכתמים עמוקים ומחייבים טיפול יסודי ומורכב

כתמים חומים - כתמים המופיעים בעיקר בקרב בני נוער מתבגרים, מופיעים לרוב באזור הכתפיים והשכמות.

* כתמי הריון (מלזמה) - כתמים רחבים המופיעים בקרב נשים צעירות בהריון, או עקב נטילת גלולות נגד הריון, הכתמים מופיעים לרוב בלחיים ובמרכז המצח.


שיטות להסרת כתמי עור

כאמור, אין שיטה אחת להסרת כתמי עור אלא יש לעבור אבחון מקצועי ובהתאם לסוג הכתם והגוון שלו תקבע שיטת הטיפול. חשוב להדגיש כי ללא אבחון מקצועי מדויק עלול הטיפול לגרום להתכהות הכתם, לכן מומלץ להגיע לקליניקה שלנו ולקבל את הטיפול הנכון.

בקליניקה דיימונד מדיקל אסתטיק אנו מציעים מגוון טיפולים מתקדמים וחדשניים להסרת כתמי עור באזור הפנים, הכתפיים, הידיים ומחשוף החזה. בין היתר אנו מתמחים בהסרת כתמי עור באמצעות פילינג שטח וקל, בינוני או עמוק.

הפילינג גורם לכוויה מבוקרת של העור, כאשר בעור הפנים ניתן לבצע פילינג עמוק בהשוואה לאזור הידיים ואזורים אחרים, עם זאת ההחלמה מפילינג עמוק ארוכה יותר ואת התוצאות ניתן לראות אחרי כשבועיים. במקרים מסוימים נמליץ על טיפול להסרת כתמים באמצעות מכשיר IPL.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ ואבחון כתמי עור צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם!

טואול - בניית אתרים באינטרנט