התקשרו עכשיו
050-6687213


החדרת ויטמינים ומינרלים

קליניקת הבוטיק Diamond Medical Aesthetics מספקת מענה מושלם לטיפולי רפואה אסתטית מתקדמת, בין היתר אנו מציעים טיפולי מזותרפיה וטיפולים חדשניים ומתקדמים כמו החדרת תרכובת ויטמינים ומינרלים לשכבות העור העמוקות על מנת לחדש את העור, לעודד ייצור מוגבר של קולגן ואלסטין, וכדי למנוע היווצרות של קמטים בעור הפנים.
חשוב להדגיש כי טיפול להחדרת תרכובת ויטמינים ומינרלים מחייב ידע מקצועי מעמיק וניסיון עשיר בתחום, תוכנית הטיפולים נקבעת על ידי רופאה מקצועית ומוסמכת לאחר אבחון מקצועי של עור המטופל ומאפייניו הייחודיים, לרבות אורח חייו, הרגלי עישון, תזונה ועוד.

אנטי אייג'ינג לפנים בלי ניתוח

באמצעות החדרת ויטמינים ומינרלים לשכבות העור העמוקות אנו גורמים להצערת עור הפנים ולמניעת היווצרות קמטים. תרכובת ויטמינים ומינרלים נקבעת על ידי הצוות הרפואי בקליניקה לאחר אבחון מעמיק ויסודי של סוג העור ומאפייניו, ובהתאם לגיל המטופל ואורח חייו.

חשוב להדגיש כי טיפול להחדרת ויטמינים ומינרלים פועל באופן נקודתי על אזורים נבחרים, הטיפול מהווה חלופה אפקטיבית ויעילה מכל התכשירים הקוסמטיים אותם ניתן לרכוש ברשתות הפארם השונות. בעוד שקרמים להזנת העור פועלים על שכבת העור העליונה, הרי הטיפול שאנו מציעים מותאם במדויק למצב העור שלכם, ניתן לכלול בתרכובת גם חומצה היאלורונית כדי למצק את העור ולמלא אזורים שקועים.

טיפול אפקטיבי הפועל מבפנים

כאמור, החדרת ויטמינים ומינרלים לתוך שכבת העור העמוקה מסייעת לגוף לפעול באופן טבעי ובריא כדי לשקם את הרקמות הרכות, לעודד ייצור של קולגן המסייע לשיקום העור ולחידוש תאים, ולמעשה הטיפול פועל מבפנים כלפי חוץ, בניגוד לקרמים ולתכשירים קוסמטיים אותם מורחים על שכבת העור החיצונית.

אם אתם מעוניינים בשינוי מהותי במראה עור הפנים ובטיפול אפקטיבי המביא לתוצאות מהירות, הנכם מוזמנים לפגישת יעוץ בקליניקת דיימונד מדיקל אסתטיק, ונשמח להתאים עבורכם סדרת טיפולים לשיקום ומיצוק עור הפנים ולמראה זוהר, בריא, צעיר ורענן. כדאי לדעת כי גם טיפול בודד יביא לשינוי מהותי בנראות ואיכות העור, מאחר ומכינים עבורכם תרכובת חומרים בהתאמה אישית.

לפרטים נוספים, לקביעת פגישת ייעוץ ולתיאום הטיפול צרו קשר עוד היום!

טואול - בניית אתרים באינטרנט