התקשרו עכשיו
050-6687213חומצה היאלורונית

קליניקת הבוטיק Diamond Medical Aesthetics מתמחה בטיפולים יעילים ומתקדמים להעלמת קמטים באמצעות חומרי מילוי איכותיים, ולמילוי ועיצוב נפח הלחיים, קו הלסת והסנטר. אחת השיטות היעילות ביותר לפיסול פנים, להחלקת קמטים עמוקים ועדינים, לקמטי הבעה בינוניים ועמוקים ולהחלקת קמטוטים בעור הפנים היא באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית. חומר המילוי משמש למילוי נפחים ושקעים שונים בפנים, כמו כן החומר מתאים לעיבוי ופיסול השפתיים כדי לקבל מראה טבעי, חושני ויפהפה.


הליך קל ומהיר

צוות הקליניקה שלנו מסייע לכם לקבל החלטה לגבי מילוי והחלקת קמטים, כמו כן פיסול הפנים מחדש באמצעות חומצה היאלורונית וחומרי מילוי אחרים.

אנו משתמשים רק בחומרי מילוי המאושרים על ידי משרד הבריאות וארגון ה-FDA  האמריקאי, ומתחייבים לתוכנית טיפולים בהתאמה אישית המביאה לתוצאות הרצויות.

הזרקת חומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית נחשבת להליך בטוח, ללא תופעות לוואי או כאב, ולמעשה ניתן לראות את התוצאות תוך זמן קצר. הליך הטיפול קל ומהיר, כל טיפול אורך בין 10 ל- 20 דקות בלבד, ולאחר הטיפול אתם יכולים לחזור לשגרת חייכם, ללא צורך בזמן החלמה.

חשוב להדגיש כי חומצה היאלורונית בטוחה לשימוש, למעשה זהו חומר המופק בתנאי מעבדה, ותוצאות הטיפול הן ארוכות טווח. כיום, ישנם גם חומרי מילוי קבועים המאפשרים טיפול חד פעמי, אך לרוב מומלץ להזריק חומצה היאלורונית המכילה חומרים טבעיים ונמצאת גם בגוף באופן טבעי. החומצה נספגת לתוך הגוף ואין בה כל סיכון מיותר, לכן שיטה זו פופולרית ונחשבת לבטוחה ולאיכותית ביותר.

את החומצה מחדירים מתחת לעור, לאזור הרצוי, באמצעות מחט דקיקה. החומצה סופחת אליה מולקולות מים, וכך היא יוצרת נפח, וגורמת למתיחת העור באזור ולהחלקת קמטים או לעיבוי האזור בהתאם לסוג הטיפול ומטרתו.
       

עיצוב ופיסול הפנים

כאמור, באמצעות טיפולי חומצה היאלורונית ניתן להחליק קמטים בפנים, אך לשיטה זו שימושים נוספים כמו עיבוי ועיצוב השפתיים, עיבוי נפח הלחיים, עיצוב והדגשת קו הלסת והסנטר ועוד. בקליניקה שלנו אנו מתמחים בשיטה זו ומתחייבים לתוצאות מעולות ומרשימות ביופיין המאפשרות לכן ולכם ליהנות ממראה צעיר, טבעי ורענן של עור הפנים.

לפרטים נוספים אודות הטיפול באמצעות חומצה היאלורונית צרו איתנו קשר עוד היום!

טואול - בניית אתרים באינטרנט