התקשרו עכשיו
050-6687213


טיפול בקמטים - מילוי והעלמת קמטים

קליניקת הבוטיק לרפואה אסתטית Diamond Medical Aesthetics מתמחה בטיפולים מתקדמים למילוי קמטים. צוות הקליניקה מציע מגוון שיטות חדשניות ויעילות לעיכוב תהליכי הזדקנות העור ולהעלמת קמטוטים וקמטי הבעה בפנים.
עם השנים מופיעים קמטים המשפיעים על המראה החיצוני שלנו, לכן אין זה פלא כי טיפולי מילוי קמטים לא פולשניים הפכו לפופולריים ביותר.
אנו מציעים מילוי קמטים באמצעות הזרקת חומרי מילוי שונים, כמו חומצה היאלורונית וטיפולי מזותרפיה.
לקוחותינו זוכים לאבחון מקצועי של עור הפנים, הצוואר וכלל האזורים, על מנת להתאים עבורם את חומרי המילוי ושיטות הטיפול הנכונות ביותר, כך פיתחנו עבור לקוחותינו את מארזי הטיפול של DIAMOND, כך שכל אישה תקבל מענה הרמוני לכל חלקי הפנים ותוכל ליהנות מתוצאה מיידית ומהירה, ממראה צעיר ורענן של העור ובכלל וזאת לאורך זמן.

למי מתאים מילוי קמטים?

כאמור, במרוצת השנים עור הפנים מאבד את החיוניות והמראה הטבעי, הצעיר והאלסטי שלו, כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש, נזקי עישון, פגעי מזג האוויר, זיהום סביבתי ותהליכי הזדקנות העור. בעבר, טכניקת הטיפול העיקרית נעשתה באמצעות ניתוח מתיחת פנים או קילוף העור באמצעות פילינג, אך עם התקדמות הרפואה האסתטית ישנם פתרונות מתקדמים שאינם פוגעים ברקמות הבריאות ואינם מחייבים הליך פולשני מורכב וזמן התאוששות ארוך. לכן, בשנים האחרונות פונים נשים וגברים רבים לקליניקה שלנו כדי ליהנות מטיפולי מילוי קמטים באמצעות חומרי מילוי איכותיים. הזרקת חומרי מילוי איכותיים

קליניקת הבוטיק דיימונד מדיקל אסתטיק שמה לנגד עיניה את טובת הלקוח, לכן אנו בוחרים רק חומרי מילוי איכותיים, כולם באישור ובפיקוח משרד הבריאות. אנו מציעים מילוי קמטים באחת מהשיטות הבאות:

 חומצה היאלורונית 
הזרקת חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית מיועדת להחלקת קמטים יציבים. חשוב לציין כי החומצה מיוצרת באופן טבעי בגוף, אך עם השנים ייצורה פוחת ככל שגילנו מתקדם. הטיפול יעיל גם למילוי שקעים מחת לעיניים, לעיבוי שפתיים ולהדגשת הלסת, הלחיים והסנטר

 מזותרפיה 
הזרקת קוקטייל של חומרי מילוי איכותיים לחידוש עור הפנים ולהצערתו. ניתן לעבור טיפול חד פעמי לקבלת מראה צעיר ורענן של עור הפנים או סדרת טיפולים לשיקום וחידוש העור באזור המטופל.


לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

 

טואול - בניית אתרים באינטרנט