התקשרו עכשיו
050-6687213


עיצוב הרמה ומילוי עצמות לחיים

כולנו מבלים שעות ארוכות מול המראה ובוחנים לעומק את הבבואה המשתקפת מולנו, כאשר רובנו מתמקדים במראה הפנים. הלחיים תופסות חלק ניכר מהפנים לכן אין זה פלא כי בין טיפולי הרפואה האסתטית יש ביקוש גבוה לעיצוב מחדש ולהדגשת החיים. קליניקת הבוטיק Diamond Medical Aesthetics מתמחה בטיפולים מתקדמים לעיצוב והדגשת לחיים באמצעות חומרי מילוי טבעיים כמו חומצה היאלורונית ובטכניקות מתקדמות וחדשניות נוספות.

פיסול הפנים מחדש

מאחר והלחיים בולטות ותופסות נפח גדול במראה הכללי של הפנים, רבים פונים לקליניקה שלנו על מנת לפסל את הלחיים מחדש וליהנות ממראה צעיר, בריא וזוהר. בקליניקה דיימונד מדיקל אסתטיק אנו מסייעים לכל מטופל להגשים את חלומותיו ובעזרת חומצה היאלורונית אנו מעצבים מחדש את הלחיים. חשוב להדגיש כי עצמות לחיים גבוהות תורמות למראה אצילי ומרשים במיוחד, ובאמצעות עיצוב והדגשת עצמות הלחיים ניתן ליהנות ממראה טבעי, צעיר ומוצק יותר.

אנו מאפיינים את קווי הפנים של המטופל, מקשיבים לחלומותיו ובהתאם לתוצאה הרצויה בעיניו נציע סדרת טיפולים כדי להגיע למראה הרצוי. מאחר ועם השנים עור הפנים מאבד מגמישותו ומרמת החיוניות שלו, וגם עצמות הלחיים משתנות כתוצאה מגרביטציה ותהליכי הזדקנות, הרי ניתן באמצעות הזרקת חומרי מילוי טבעיים לשחזר את המראה הצעיר או לפסל מחדש את עצמות הלחיים וליהנות מחיזוק הדימוי העצמי וממראה נוצץ ואצילי.טיפול יעיל בחומצה היאלורונית

טיפול בחומצה היאלורונית מאפשר להדגיש את עצמות הלחיים, לעבות ולמלא שקעים ולעצב מחדש את האזור. ראוי לציין כי חומצה היאלורונית נמצאת באופן טבעי בגוף והיא מסייעת הן למילוי שקעים ולפיסול מחדש של הלחיים והן לקבלת עור צעיר ומוצק.

בתוך שעות ספורות ניתן לראות בשינוי עצום במראה הפנים, בהתאם לצרכי ורצון המטופל, וזאת ללא הליך כירורגי מורכב המחייב זמן החלמה ארוך, וללא תופעות לוואי. חומצה היאלורונית מתמזגת היטב בפנים והיא בטוחה לשימוש, ניתן לחזור על הטיפול או לתחזק את התוצאות מדי פעם, בהתאם להמלצות הרופא וצוות הקליניקה.

לפרטים נוספים, לפגישת ייעוץ ולתיאום טיפול לעיצוב והדגשת לחיים באמצעות חומצה היאלורונית צרו קשרטואול - בניית אתרים באינטרנט