התקשרו עכשיו
050-6687213עיצוב מילוי ועיבוי שפתיים

קליניקת הבוטיק Diamond Medical Aesthetics מתמחה בטיפולים אסתטיים רבים ומציעה בין השאר טיפולים מתקדמים ואפקטיביים לעיצוב ועיבוי השפתיים. אין זה סוד שעם השנים השפתיים מאבדות מהנפח שלהן, במקרים מסוימים הן צונחות מטה ומתכווצות, ומאחר והן נמצאות במיקום מרכזי ובולט בפנים הרי הן משפיעות על המראה הכללי. בנוסף, נשים וגברים הנולדים עם שפתיים דקיקות ולא משורטטות מעוניינים לשפר את המראה שלהם, וליהנות מדימוי עצמי גבוה יותר ומנוכחות מרשימה בכל מקום. באמצעות עיצוב ועיבוי השפתיים יכול כל אדם ליהנות ממראה מרשים וחושני יותר, ולשפר את הביטחון העצמי.

פגישת ייעוץ מקדימה

כל מטופל המגיע לקליניקה שלנו זוכה לפגישת ייעוץ ולהסברים על שיטות לעיבוי ולעיצוב השפתיים באמצעות חומרי גלם שונים, ביניהם קולגן, חומצה היאלורונית, סיליקון, שומן עצמי ועוד. חשוב לציין כי חומרי מילוי נספגים נחשבים למועדפים כיוון שהם מיוצרים מחומרים טבעיים אשר קיימים בגוף האדם, ולרוב הם אינם גורמים לתופעות לוואי כמו תגובה דלקתית.

בפגישת הייעוץ ימליץ הרופא המטפל על השיטה הנכונה והמתאימה ביותר למטופל, ולאחר אבחון מקצועי ומדויק יקבע תוכנית טיפולי לעיבוי ולעיצוב השפתיים. כדאי לדעת כי לאחר בחירת חומר המילוי מבצעים בדיקה במקום נסתר כדי לוודא כי אין לכם רגישות לחומר, כך מובטח לכם שהגוף לא ידחה את חומר המילוי.

סדרת טיפולים לעיצוב השפתיים

עיבוי שפתיים מתבצע לרוב בכמה מפגשים, בכל פעם מזריקים באופן נקודתי חומרי מילוי טבעיים. עם סיום הפעולה מבצעים עיסוי קל של המקום כדי לעצב את החומר והאזור. לעיתים יש צורך לקרר את המקום כדי להקטין את שטפי הדם או בצקות העלולות להתפתח. לאחר מספר ימים הנפיחות באזור יורדת וניתן לצפות בתוצאות הטיפול. בכל פעם אנו מזריקים כמות קטנה של חומרי מילוי, ובסיום סדרת המפגשים אתם נהנים משפתיים חושניות ומעוצבות באופן מרהיב ובהתאמה לשאר חלקי הפנים. צוות הקליניקה שלנו מנוסה בעיצוב ועיבוי שפתיים, אנו מתחייבים לתוצאות מרשימות ביופיין, ונשמח להגשים גם לכם את החלום.

לפרטים נוספים, לקביעת פגישת ייעוץ ולתיאום טיפול לעיצוב ועיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

 

טואול - בניית אתרים באינטרנט