התקשרו עכשיו
050-6687213


טיפול בהזעת יתר

קליניקת הבוטיק Diamond Medical Aesthetics מתמחה במגוון טיפולים אסתטיים ומציעה בין היתר גם טיפול יעיל ואפקטיבי לסובלים מהזעת יתר. אנו מתמחים בשיטת טיפול חדשנית ויעילה להזעת יתר באמצעות הזרקת חומר מילוי מיוחד, שיטה זו מהווה חלופה איכותית לפתרונות אחרים כמו תרופות וניתוח. בטיפול קצר ומהיר, ללא כאב וללא צורך בזמן החלמה, תוכלו לשפר את איכות חייכם פלאים וליהנות מפתרון אפקטיבי ומיידי הנשמר לתקופה של 3-6 חודשים, לעתים גם ליותר זמן.

פתרון מושלם לסובלים מהזעת יתר

רבים באוכלוסייה סובלים מהזעת יתר, בעיה הגורמת לסבל רב, לדימוי עצמי נמוך ולמבוכה. אמנם, לבלוטות הזיעה יש תפקיד חשוב בתפקוד הגוף מאחר והן מקררות ומווסתות את הטמפרטורה הנדרשת לפעילות תקינה של מערכות הגוף, אך כאשר הבלוטות פועלות באופן מוגבר האדם סובל מהזעת יתר. חשוב לעבור אבחון מקצועי מאחר והזעת יתר נחלקת לשני סוגים עיקריים- הזעת יתר מוקדית, תופעה שכיחה בקרב האוכלוסייה, והזעת יתר כללית הנובעת מסיבות כמו עודף משקל, מחלות, פעילות יתר של בלוטת המגן ועוד.


ניתן לחזור על הטיפול ללא הגבלה

טיפול בהזעת יתר באמצעות חומר מילוי ייחודי ואיכותי נחשב לפתרון היעיל ביותר, הטיפול אורך כ- 20 דקות בלבד, ולמעט תחושת עקצוץ קלה לא חשים בכאב מאחר ומשתמשים בחומרי אלחוש באזור המטופל. במקרים מסוימים ניתן לבצע את הטיפול תחת הרדמה מקומית. עם זאת, חשוב לפנות לטיפול רק בקליניקה לרפואה אסתטית מתקדמת מאחר ונדרש ניסיון עשיר וידע רב בטכניקה חדשנית זו.

כדאי לדעת כי ניתן לטפל בהזעת יתר בבית השחי, בכפות הרגליים ובידיים, הרופא מזריק את החומר באמצעות מחט דקיקה, בכל פעם מחדירים כמות מזערית של חומר המילוי לנקודות שטחיות. החומר משתק ומחליש את השרירים באזור המסוים בו מטפלים ולמעשה גורם לקצר בין ההוראות שמערכת העצבים שולחת לבלוטות ההזעה, וכך נפסקת הזעת היתר.

את התוצאות ניתן להרגיש כבר יומיים אחרי הטיפול, כאמור הפתרון נשמר לאורך תקופה ארוכה של עד 6 חודשים, לעתים ליותר מכך. ניתן לחזור על הטיפול ללא הגבלה וללא כל חשש, בהתאם להמלצות הרופא המטפל.

מעוניינים לשדרג את איכות חייכם ולהפסיק לסבול מהזעת יתר? צרו עמנו קשר לתיאום פגישה ולקביעת מועד לטיפול.

 

טואול - בניית אתרים באינטרנט